American Vintage Jogger Lycaz // Ecru
€ 75,00
- Je kunt bestellingen binnen 8 dagen eenvoudig retourneren.
- Bestel voor €150 of meer en profiteer van gratis verzending.
Beschrijving & Maat
Maatadvies: De Lycaz joggingbroek voor kinderen is gemaakt van een ecru geweven stof die zowel stevig als gestructureerd is. Het materiaal is gemakkelijk te onderhouden en licht van gewicht, waardoor de broek de hele dag door comfortabel te dragen is. De broek kan worden gecombineerd met het overhemd uit dezelfde Lycaz-serie en een T-shirt.
Balloon joggingbroek
Elastische tailleband
Een achterzak
Patch “La maison AMV” op de achterzak
Lichtgewicht, gestructureerd katoen
Gemaakt van gerecyclede vezels
Valt normaal. Neem uw gebruikelijke maat.
3 jaar – 98/104
5 jaar – 110/116
7 jaar – 122/128
9 jaar – 134/140
11 jaar – 146/152
| Artikelnummer | KJOY11BE26 – Winter Bleached |
| Kleur | Lichtblauw |
| Materiaal | 80% katoen, 20% gerecycled katoen |
Verzending
Voor 15.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
Bestel je op een werkdag vóór 15.00 uur, dan wordt je bestelling dezelfde dag verzonden met PostNL of DHL. Je ontvangt een Track & Trace code per mail.
Gratis verzending binnen Nederland
Binnen Nederland is verzending gratis vanaf €150,-.
Retourneren
HOERA! Kinderschoenen stort binnen 14 werkdagen na een goede retour het aankoopbedrag (exclusief verzendkosten) terug naar je bankrekening of geeft dit door aan de creditcardmaatschappij. Houd rekening met 2 à 3 dagen verwerkingstijd via Multisafepay.
Misschien ook iets voor jou?
Gerelateerde producten
-
Liewood Mason Thermo Rainboot // Dinosaurs – Mist
€ 60,00Oorspronkelijke prijs was: € 60,00.€ 27,50Huidige prijs is: € 27,50.
Social media
Onze Instagram
Blije voetjes, perfecte schoenen!
Vind de mooiste én beste schoenen voor jouw kleintje. Comfort, kwaliteit en stijl – allemaal op één plek!





